SHPËRNDAJE

Gianluigi Buffon ka thënë se Juventus do të luaj për fitore ndaj Barcelonës
Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon ka thënë se ata nuk do të dozohen përballë Barcelonës.

Ai tha se skuadra e tij do të luaj me vetëbesim dhe do të synojnë fitore.

“Ne nuk do të jemi viktimë e Barcelonës. Do të luajmë me kurajo dhe do të tregojmë anën tonë më të mirë. Duam fitore”, tha Buffon gjatë konferencës për media.