SHPËRNDAJE

 

Datë e shënuar për familjen Mustafa Për kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën dhe familjen e tij 15 maji është ditë më e veçantë se ditët tjera. I pari i LDK-së, Isa Mustafa sot feston ditëlindjen e tij të 67-të

Me rastin e ditëlindjes, Mustafa po merr urime të shumta nga familjarë, miqë e kolegë. Kur jemi te kolegët, sot ata kanë uruar liderin e tyre me rastin e datës së lindjes. Vlora Dumoshi dhe Bajram Gecaj e kanë uruar ish-kryeministrin, duke publikuar imazhe me të. Isa Mustafa u lind më 15 maj 1951 në Prapashticë të Prishtinës. Është i martuar dhe ka dy jemë dhe një vajzë.