SHPËRNDAJE

Shiten dy shtepi, me nje cmim.
Shtepite gjinden ne rrugen e Kumanoves,  ne Presheve.
Shtepia e pare: e posandertuar, me material te kualitetit te larte, a pa banuar,  nxemje qendrore ne dysheme dhe me radiatore.
Kati perdhese posedon garazhen me dere automatike, 1 banjo, 1 bodrum ndaras dhe nje kend per larjen dhe tharjen e rrobave.
Kati i pare ka: 1 sallon te madh, kuzhine, kendin e bukes dhe nje banjo te madhe e komode, i teri i shtruar me pllaka.
Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi + 2 dhoma per femije te shtruara me laminat dhe terasen.
Shtepia ka ujesjellsin, pusin me uje te pijeshem, e kyqur ne kanalizim, telefon fiks etj.

Shtepia  e dyte, e banuar, e renovuar pak kohe me pare. Posedon sallonin, 1 paradhome per pergatitjen e ushqimeve, kuzhinen, banjon, 4 dhoma gjumi te klimatizuara, ujesjellesin, kanalizimin, pusin me uje te pijshem, tel, etj.
Cmimi sipas marreveshjes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr:
063/8222-550
0041/76-326-4648  ose
e-mail: blerii@hotmail.com