SHPËRNDAJE

Shiten 2 shtepi ne rrugen Selami Hallaci jane te ngjitura me hyrje ndaras
2 kateshe mund ti shihni ne foto ..kan oboorr mbrapa,,
kan 3 dhoma kati 2t dy ballkona banjo koridor te madh,,
kati 1 ka nje dhom ndeje dhe kuzhine,banjo dhe Lokal afarist
Per informata kontaktoni nrtel:0637359122 ose +37745319419