SHPËRNDAJE

Roma-RealMadrid

Roma dhe Real Madrid do të përballen sonte nga ora 20:45, në Olimpico, në kuadër të Ligës së Kampionëve.
E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave

Zinedine Zidane dhe Luciano Spallettipritet që t’i hedhin në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që kanë në dispozicion.