SHPËRNDAJE

SulmuesUnited

Radamel Falcao në fund të këtij edicioni do të kthehet te skuadra e tij Monaco.

Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao nuk ka bindur në Manchester UNited dhe në fund të edicionit do të kthehet në Monaco.

Megjithatë, Louis van Gaal dëshiron që menjëherë të zëvendësoj Falcaon dhe në listë ka 5 sulmues.

Bëhet fjalë për sulmuesin e PSV-së Depay, Icardin e Interit, Chichariton, i cili mund të rikthehet nga Real Madridi, Carlos Bacca i Sevillas dhe Alexandere Lacazette i Lyonit.