7.4 C
Presevo, Serbia
18.11.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

15605 Postimet 1 KOMENTET

Nikoliç: Rama i papërgjegjshëm, prandaj refuzova të takohesha me të

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliç ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama për Kosovën se deklarata të tilla janë pritur nga Rama dhe se...

/foto, video/ Kryeministri shqiptar vizitoi Preshevën /plotësuar/

Kryeministria ka shpërndarë fjalën e plotë të Edi Ramës të mbajtur në Preshevë. Pjesa e parë e fjalës së Ramës Ndihem thellësisht i privilegjuar, që si...

A e tha Edi Rama në Beograd atë që duhej thënë?

Analistë, publicistë dhe politikanë nga Tirana dhe Prishtina, në emisionin Opinion" të Klan TV kanë dhënë vlerësime të ndryshme lidhur me vizitën dhe deklarimet...

Incident: Arrestohet gjatë vendosjes së flamujve në rrugët e Preshevës /plotësuar/

Eshtë arrestuar pronari i kompanisë "Rrufeja", punëkryerësit e kësaj kompanie dhe nga Këshilli Organizativ i komunës së Preshevës Ilir Sadriu, e cila ishte e...

Hazard: Nuk largohem nga Chelsea

Eden Hazard është shprehur se nuk ka ndërmend që të largohet nga Chelsea dhe se ndihet shumë i lumtur tek Blutë. “Unë vendosa t’i bashkohem...

CR7 merr dy trofe: “Pichichi” dhe “Alfredo Di Stefano”

Yllit të Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, iu dorëzua sot çmimi “Pichichi” si golashënuesi më i mirë i La Ligas si dhe trofeu “Alfredo...

Destani: Sali Berisha, ik nga politika shqiptare njëher e përgjithmonë, koha...

Kryetari i Bashkimit Demokratik të Luginës dhe nënkryetari i komunës së Preshevës dr Skender Destani ka reaguar ashpër ndaj ish kryeministrit shqiptar Sali Berisha...

A veshi anti-plumb Rama në Beograd?

Masat e sigurisë për vizitën e Edi Ramës në Beograd kane qenë tepër të mëdha. Aq shumë polemika ka patur për vizitën e Ramës në...

10 gabimet e Luis Enrique tek Barcelona!

Tifozët e Barcelonës po e humbin durimin me Luis Enrique, ndërsa mediet madrilene hedhin vaj në zjarm. Janë caktuar 10 gabimet që i ka bërë...

Wenger: Askush s’mund ta rrij Chelsean

Wenger duket se është tërhequr nga gara për titull pasi Arsenali ndodhet 12 pikë prapa Chelseat pas vetëm 11 ndeshjesh. “Aktualisht Chelsea është në rrugë...