7.4 C
Presevo, Serbia
15.12.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

15711 Postimet 1 KOMENTET

Serbia mban peng studentët me diploma të Kosovës

Qeveria e Serbisë vazhdon të mos i pranojë diplomat e lëshuara nga universitetet e Kosovës, pavarësisht se në korrik të vitit 2011 ishte arritur...

Llogaritë e rrymës elektrike për dhjetor vijnë më të larta?

Të gjithë ata që kanë marrë këto ditë llogaritë nga elektrodistribucioni, kanë vërejtur se llogaritë janë më të larta se zakonisht. Shumica e qytetarëve...

Blan: PSG nuk e dëshiron Leo Messin

Ishte spekuluar se kampioni i Francës do të tentoj të blej lojtarin e Barcelonës, dhe për këtë do të paguaj 250 milionë euro, mirëpo...

Alarmohen serbët: Shqiptarët do t’i blejnë shtëpitë serbe në rrethin e...

Lëvizja për komunën e Bujanocit, ka kërkuar nga qeveria e Serbisë që me mënyra të ndryshme të punësimit dhe dhënien e subvencioneve të ndryshme...

Papunësia në Preshevë – të rinjtë ikin drejt Evropës

Niveli i lartë i papunësisë ka bërë që shumë të rinj nga komuna e Preshevës të zgjedhin  vendet evropiane  për të kërkuar një jetë...

Rooney e Van Persie mungojnë kundër Chelseat

Dy sulmuesit me përvojë të Manchester Unitedit, Robin Van Persie dhe Wayne Rooney, nuk do të jenë të gatshëm për lojë në sfidën e...

Shabani: PVD është duke pushuar

Preshevë, 17 janar 2014 (presheva.com) – Koordinatori i Forumit Rinor të Partisë për Veprim Demokratik (PVD) ne Preshevë, Besim Shabani ka deklaruar se partia...

Bayern kërkon 3 mbrojtës

Pep Guardiola kërkon të bëjë merkato në Barcelonë. E përditshmja gjermane "Bild" ka zbuluar se bavarezët janë të interesuar për mbrojtësin e katalanasve, Gerard...

iPhone 4S, 16Gb, fullunlock

Shes iphone 4S , 16 gb , eshte full unlock . Telefoni eshte i ardhur nga Amerika. Çmimi 250 euro . Per me shum...

Aparat Varitës

Shes aparatin varites osht ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra ka kabell 5 metra qmimi 200 euro per informata ne numrin: 063-1570-605