9.1 C
Presevo, Serbia
22.10.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

20924 Postimet 1 KOMENTET

Shtëpia në pazar: Veterani i UÇK-së synonin migrimin (Video)

Kur ishte rreshtuar në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në vitin 1998, 18-vjeçari Faik Zogaj nuk e kishte imagjinuar se do të vijë...

Instagram sjell risinë më të re për videot

Instagram sjell përditësimin më të fundit të videove për të gjithë pajisjet me sistem iOS. Tani, videot në kohështrirjen tuaj në Instagram do të...

YouTube me funksion të ri për ndryshimin e këndeve të kamerave

YouTube ka filluar një eksperiment të ri, i cili përdoruesit i jep kontrollin gjatë transmetimit të videos. Ky funksion i ri ia mundëson shikuesit të...

7 gjërat që nuk duhet t’i ndryshoni tek vetja

Nuk ka asgjë më të rëndësishme se sa përkushtimi rreth jetës tuaj dhe zbulimi i potencialit tuaj. Ndonjëherë, edhe përpjekjet për vetë-përmisim bëhen të teprueshme....

A keni probleme me gjumë? Të gjithë gjenitë kanë pasur

Lexoni se sa kanë fjetur njerëzit me më ndikim në botë. Asnjë prej tyre nuk ka qëndruar në shtrat më shumë se 6 orë. Gjashtë...

Mbyllen testet në Jerez, Raikkonen para të gjithëve

Ferrarit më në fund i është kthyer buzëqeshja, në përfundim të katër ditëve testimesh dimërore në Jerez de la Frontera, përpara se në mars...

Tiago paralajmëron Realin: Mund ti mposhtim

Tiago Mendes paralajmëron Real Madrid. "Los Colchoneros" dhe "Los Blancos" do të përballen këtë të shtunë për derbin e dytë të sezonit në La...

Ja pse Reali do të shpallet kampion i La Ligas

Skuadra e Real Madridit për 21 ndeshje të këtij sezoni në La LIga ka arritur të shënojë plotë 70 gola. Secila skuadër që në...

Helmohen me spray 17 nxënës nga shkolla e mesme!

Sot në orët e vona të pasditës, nxënës të fshatrave Geraj, Leran, Bushtran dhe Golemi Doll, që mësojnë në gjimnazin Skenderbeu dhe shkollë e...

E dhimbshme: Dy nxënëse përshëndeten me shokët e klasës para ikjes...

Një ndarje e dhimbshme mes nxënësve u regjistrua sot në mes të nxënësve në një prej shkollave të Kryeqytetit. Dy nxënëse u kumtuan shoqeve të...