16.1 C
Presevo, Serbia
21.08.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

18563 Postimet 1 KOMENTET

Ibra: Finale Brazil-Itali, fiton…

Një finale mes Brazilit dhe Italisë dhe në fund një sukses i 5 herë kampionëve të Botës. Ky është parashikimi i Zlatan Ibrahimoviç, i cili...

Messi vjell sërish /video/

Lionel Messi nuk është mirë. Ylli argjentinas volli edhe në sfidën kundër Iranit, duke qenë ky rasti i radhës kur ai nuk ndihet më...

“Anonymouse Albania” sulmojne mbi 25 faqe Serbe, Greke, Ruse

Grupi i Njohur i Hacker-ve Shqiptar i njohur Si "Anonymous Albania" kanë sulmuar mbi 25 faqe Serbe, Greke, Ruse. "S`do te ndalemi, do ta bëjm...

Finalja Musa Musahu 2014: KF Pinn Bet vs KF Rainca ora...

Me 21.06.2014, e shtunë, ftojmë dashamirët e futbollit se ndeshja finale e shumëpritur në Turnirin tradicional Musa Musah 2014  do të zhvillohet ndërmjet ekipefve...

Kush do të bëhet golshenuesi më i mirë në kampionat botërorë?

Pas 25 ndeshjeve të luajtura në kampionatin botërorë në Brazil, janë shenuar 74 gola, apo mesatarisht 2.96 gola për ndeshje.Edhe pse garimi nëpër grupe...

Shtrenjtohet sigurimi i obliguar veturave deri 60%

Pronarët e veturave nga 1 korriku do të paguajnë më shtrenjtë sigurimin e obliguar gjatë regjistrimit të veturës.Ky shtrenjtim është për kategori të veçanta...

Messi, në cilin kat po shkon? /video/

Hyni në ashensor, dhe në të gati e tërë kombëtarja e Argjentinës në krye me Leo Messin. Një fans i cili po ndjek kampionatin...

Real Madrid gati ofertën për Toni Kroos pas botërorit

Reali ka gati ofertën zyrtare për gjermanin Kroos, e cila kap vlerën sipas gazetës AS ndërmjet 40 deri 50 milionë funta. Kroos ka refuzuar ofertën...

Luis Suarez afër transferimit tek Barcelona?

Pas shenimit të dy golave ndaj Anglisë dhe fitoren e Uruguajit, gazeta katalanase Mundo Deportivo shkruan se Barcelona është në fazën përfundimtare të bisedimeve...

Thaçi: Shqiptarët, të lidhur ngushtë me atdheun e tyre

Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi ka kujtuar sot Ditën Botërore të Refugjatëve. Ai tha se kjo ditë kujtohet nga shqiptarët me tepër dhimbje, për shkak...