15.4 C
Presevo, Serbia
24.09.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

20699 Postimet 1 KOMENTET

Jashari s’kishte mbiemër /pjesa II/

Atë ditë bënte ftohtë, por qielli ishte i lartë dhe premtues. Si unë, ashtu dhe Ismet Xhela, që s’ e kishim parë Geteborgun, i...

Alves ka nënshkruar për Manchester United

Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Dani Alves, ka nënshkruar marrëveshje paraprake me Manchester Unitedin, dhe do të transferohet në Old Trafford në fund të...

Januzaj nuk e ka ndërmend të largohet nga Unitedi

Andan Januzaj është i vendosur të mbetet në Manchester United dhe të luftoj p֝r një vend në formacionin e Louis Van Gaal Adnan Januzaj...

Merkel – Vuçiq: Mbështetje Serbisë në rrugën Europiane

Në një komunikim me kancelaren gjermane, Angela Merkel, kryeministri serb, Aleksander Vuçiç deklaroi se duhet bërë gjithçka për ruajtjen e stabilitetit në Rajon.  Duke marrë...

Kamera e fshehtë më e çmendur që keni parë ndonjëherë (Video)

Shikojeni këtë video nga rusi i famshëm në YouTube, i cili ka bërë kamerën e fshehtë të radhës, por e cila është më e...

Ronaldo vs Messi – Barazim 349:349

Nëse mblidhen golat dhe asistimet për 10 vitet e fundit, që kur ka debutuar për Barcelonën Leo Messi dhe krahasohen me Cristiano Ronaldon, atherë...

Vetëvendosje: Thaçi e Jahjaga nuk bëzajnë për dhunën ndaj shqiptarëve në...

Lëvizja VETËVENDOSJE! po përcjellë me vëmendje të plotë reagimet dhe zhvillimet e ngjarjeve pas lojës Shqipëri-Serbi që ndodhën në fillim të kësaj jave. Me...

Presheva, shkaku i dilemave të Vuçiq për të pritur Ramën në...

24 orë pasi autoritetet shqiptare kanë paraqitur axhendën e vizitës së Kryeministrit në Serbi dhe turin e tij të së enjtes në Preshevë dhe...

Cana rrezikon të dënohet për 6-18 muaj

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana rrezikon të dënohet nga gjashtë deri në 18 muaj moslojë për shkak të përfshirjes së tij në incidentin e...

Real Madridi kërkon Alaban

Real Madrid është i interesuar për transferimin e mbrojtësit të Real Madridit, David Alaba, ka njoftuar portali “Infoticker.ch”. Pas transferimit të Xabi Alonsos nga Real...