3.5 C
Presevo, Serbia
20.11.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21122 Postimet 1 KOMENTET

Revoltohet Muçibaba: Luta na premtojë e nuk realizojë asgjë për 8...

Vehid Ibrahimi përfaqësues i fshatit Muçibabë për rajonipress shprehet i revoltuar në Lutfi Hazirin dhe udhëheqjen komunale. Unë e kam përkrahur Lutën dhe kam...

Gipa

Të gjithë e dijnë, mbase edhe ata që do të votojnë, se dita e 27 tetorit nuk do të sjellë asgjë të re thelbësore...

Lorik Cana: Do ta befasojmë Serbinë!

Kapiteni i përfaqësueses së Shqipërisë Lorik Cana ka thënë se rrespekton kombëtaren serbe por konsideron që ekipi i tij mund të mos mposhtet në...

Futbollisti serb: Lojtarët nga Kosova janë më të mirë

Futbollisti serb i cili luan për skuadrën e Kukësit, Ivan Gvozdenoviç ka thënë se lojtarët e Kosovës që luajnë për Shqipërinë janë shumë të...

Lorik Cana: Allahu qoftë me ne nesër!

Kapiteni legjendar i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, i është lutur Zotit që të jetë në anën e tyre nesër kur të përballen me...

Në Pakistan është më lirë droga se pica

Në Pakistan ndodhen jo më pak se 6.7 milionë përdorues droge. Më tepër se 4 milionë e pakistanezëve janë të varur nga drogërat dhe kjo...

Putini në Serbi fluturon me aeroplan prej diamanti

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin do ta vizitojë Beogradin me një aeroplan, i cili kap vlerën e 150 milionë eurove. Ky aeroplan është pajisur nga...

Qumësht për të ushqyer lëkurën

Na ndodh shpesh që pas vendosjes së grimit, lëkura jonë të na irritohet. Një maskë me bazë qumështi do të ishte idealja dhe mjaft...

Limon për relaksin e këmbëve

Pas një dite të lodhshme, kujdesi për këmbët do të ishte ideal. Ne mund të përgatisim një kurë të tillë në shtëpi, e ku...

Ja ushqimet bazë të cilat mbrojnë sytë

Në mënyrë që ne të mos kemi probleme me shikimin dhe sytë tanë të mos lodhen shpesh, sigurisht që duhet të jemi vigjilent edhe...