30.4 C
Presevo, Serbia
19.08.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

18549 Postimet 1 KOMENTET

Emri i profetit Muhammed në zyrën e Stefan Fule?

Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Stefan Fule është një politikan çek dhe i përket fesë krishtere por kjo nuk e pengon aspak drejtuesin...

Ronaldo premton gol për Eusebion

Cristiano Ronaldo është një prej futbollistëve që e ka përjetuar më së shumti humbjen e legjendës së futbollit portugez dhe atij botëror Eusebio. Për...

Terry tek Gallatasaray?

Galatasaray, është duke përgatitur një ofertë serioze për John Terryn duke i ofruar 100 mijë stërlina në javë.Daily Mirror raporton se Blutë pritet t’i...

Zidane: Nuk mund të isha asistenti i Mourinhos

Ish ylli i Real Madrid dhe asistent aktual i Carlo Ancelottit, Zinedine Zidane bën të ditur se nuk mund të ishte bërë kurrë ndihmësi...

Boksieri Nuri Seferi vizitoi Preshevën /foto/

Kampioni i evropës në boks Nuri Seferi sot ka vizituar qytetin e Preshevës ku ishte ftuar nga tifozët Kuq e Zi për ta vizituar...

Rama: Fond i posaçëm për ngritjen e maternitetit në Preshevë

"Mbledhja e parë e përbashkët e qeverive të Shqipërisë e Kosovës do të mbahet në 11 janar në Prizren. Do të çelim një faqe...

Me 11 janar modalitet për themelimin e një fondi zhvillimor për...

Kryeministri i vendit, Hashim Thaçi njoftoi të hënën se mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Qeverisë së Republikës së Shqipërisë...

Kolonat nëpër kufi ua gërditin pushimet mërgimtarëve

Verë e dimër njëjtë. Mërgimtarët që vijnë t’i kalojnë pushimet dimërore në vendlindje, po kanë telashe gjatë udhëtimit të tyre. Si verës por edhe...

Aguero fillon stërvitjet, a do të kthehet për Barcelonën?

Kun Aguero mund të kthehet në fushë shumë më herët se sa është parashikuar, duke marrë parasysh se ai ka filluar stërvitjet.Nga lëndimi i...

45 ish-ushtarë të UÇK-së kanë kryer vetëvrasje

Një letër e shkurtër dhe një krismë arme janë gjërat e fundit që i kanë mbetur në kujtesë nga bashkëshorti i saj, gruas së...