1.9 C
Presevo, Serbia
16.11.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21097 Postimet 1 KOMENTET

Juan Mata me numër 8

Juan Mata po bën prezantimin zyrtar te Manchester United ku tekniku David Moyes doli në konferencë për shtyp përkrah blerjes më të shtrenjtë në...

SHF “Abdulla Krashnica” nga Miratoca merr çmimin si shkolla më e...

Sot në një ceremoni festive në Pres qendrën e kryeministrisë, ministri i Arsimit Tomisllav Jovanoviq, pranë qeverisë serbe, çmimin si ndër shkollat më...

Ancelotti: Shkojmë për trofe në tre fronte

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka thënë se ekipi i tij lufton këtë sezonë për tre trofe, mirëpo shton se "kupa e mbretit"...

Barcelona këtë sezonë paguan më shumë Neymarin se sa Messin?

Në një radio emision spanjoll janë zbuluar shumë detaje rreth marrëveshjes së Neymar. Eshtë interesante se në fund të sezonit, Neymar do të paguar...

Henry: Ozil dhe Wenger e çojnë Arsenalin deri tek titulli

Golshenuesi më i mirë në historinë e Arsenalit, Thiery Henry beson se Arsenal mund të arrij deri tek titulli në kampionatin anglez, me ndihmën...

Bashkimi me Kosovën ishte dhe mbetet synim

Me rastin e shënimit të 14-vjetorit të daljes publike të UÇPMB-së, ish-drejtori politik i kësaj ushtrie, Jonuz Musliu, ka vlerësuar se synim i këtij...

Thirrja: Ne vehabist apo ju ekstremist?

Reagim lidhur me publikimin e lajmit ne mediat serbe me titullim tendencioz për vrasjen e shtetasit Norvegjez Personi që u vra në Stacionin Hekurudhorë...

Kopja e një raporti policor

e tërë historia e këtij rrëfimi fillonme një artikull të cilin e kisha lexuar pakë orë më parë, gjatë pushimit që kanë nxënësit e...

8 goma të verës R14

Shes 8 pal goma R/14 TE VERES. Cmimi 10E Nje gom Per me shum info lajmrohuni ne tel : 0631242808

Rezervoar nafte për nxemje qendrore 3000l

Shes , kete rezervoar nafte per nxemje qendrore .Rezevoari eshte 3000 litra.Eshte i instaluar para 3 viteve , por i pa perdorur.Te interesuarit mund...