13.5 C
Presevo, Serbia
22.09.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

20685 Postimet 1 KOMENTET

Paguaj gjobën me vlerë të përgjysmuar nëpërmjet urdhërit për kundërvajtje

Sipas ligjit të ri për kundërvajtje, ata që denohen për ndonjë vepër, në të ardhmen do të mund ta paguajnë vlerën e gjobës përgjysmë...

Ronaldo për rekordin Guinness!

Në fitoren ndaj Celta, Ronaldo ka shenuar 2 gola, duke arritur në 20 gola në Primera në këtë sezonë në 17 xhiro.Ai ka arritur...

CR7: Do të jem prezent në ndarjen e Topit të artë!

Ronaldo edhe kësaj herë iu është përgjigjur gazetarëve spanjolle se do të vij ai në ndarjen e çmimit Topi i artë."Dua ta përfundoj me...

Ter Stegen afër transferimit tek Barcelona

Borussia Monchengladbach ka lajmëruar që portieri i tyre Marc-Andre ter Stegen do të largohet nga klubi pasi ka refuzuar kontratën e tij të re.21...

Matoshi: Qeveria e Kosovës dhe Shqipërisë nuk kanë ndikuar në zbutjen...

Mbledhja e parë e përbashkët e qeverive të Shqipërisë e Kosovës do të mbahet në 11 janar në Prizren. Do të çelim një faqe...

dadsadasdas

Posutestr   /18kd;kdas dasdjlaksjdlkasdfsfs;fksd;lfs   fjlfjsldkjflksdjfsdfsdfsdfsdflsdfs cxlzkjczxlkcjlzkx    

Emri i profetit Muhammed në zyrën e Stefan Fule?

Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Stefan Fule është një politikan çek dhe i përket fesë krishtere por kjo nuk e pengon aspak drejtuesin...

Ronaldo premton gol për Eusebion

Cristiano Ronaldo është një prej futbollistëve që e ka përjetuar më së shumti humbjen e legjendës së futbollit portugez dhe atij botëror Eusebio. Për...

Terry tek Gallatasaray?

Galatasaray, është duke përgatitur një ofertë serioze për John Terryn duke i ofruar 100 mijë stërlina në javë.Daily Mirror raporton se Blutë pritet t’i...

Zidane: Nuk mund të isha asistenti i Mourinhos

Ish ylli i Real Madrid dhe asistent aktual i Carlo Ancelottit, Zinedine Zidane bën të ditur se nuk mund të ishte bërë kurrë ndihmësi...