-1.7 C
Presevo, Serbia
19.11.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21111 Postimet 1 KOMENTET

61 familje morën ndihma nga SHH “Lugina e Preshevës”- Zvicër

Familjet e dëshmorëve u vizituan nga kryesia e shoqatësPreshevë, 06 janar, - Që nga fillimi e deri më sot, kryesia e Shoqatës Humanitare "Lugina...

Ford Focus, 2004 vit, TDci

Ford Focus, viti 2004, TDCI, 74 Kw, AC klime,xhama dhe pasqyra elektronike, mbyllje qendrore,Dogane e paguar, ne emer te bleresitKontakt: 069 129 10 14   

Passat B 5.5

Shitet  vetura Pasat B5.5 vetura eshte ne gjendje te rregullt, regjistrim i pare eshte ne serbi, bejm edhe ndrrim me naj vetur mat vogel...per...

CD (lojërat) për Sony playstation 3

Shes cd-të( lojërat) për Sony playstation 3.Fifa 12    10 euroFifa 13    25 euroFifa 13    25 euroGran turismo 5  30 euroCall of duty world at...

iPhone 5, i zi

Shes iphone 5 black  teli eshet shum i rujshem full unlock qmimi  370 euro pandrrime per info me te hollsishme lajmrohuni ne nr te...

Galaxy S4, made in Korea

Shes galaxy s4 made in korea ne gjendej te rregullt me te gjitha paisjetÇmimi:120 €Mob:062 8278633

Paguaj gjobën me vlerë të përgjysmuar nëpërmjet urdhërit për kundërvajtje

Sipas ligjit të ri për kundërvajtje, ata që denohen për ndonjë vepër, në të ardhmen do të mund ta paguajnë vlerën e gjobës përgjysmë...

Ronaldo për rekordin Guinness!

Në fitoren ndaj Celta, Ronaldo ka shenuar 2 gola, duke arritur në 20 gola në Primera në këtë sezonë në 17 xhiro.Ai ka arritur...

CR7: Do të jem prezent në ndarjen e Topit të artë!

Ronaldo edhe kësaj herë iu është përgjigjur gazetarëve spanjolle se do të vij ai në ndarjen e çmimit Topi i artë."Dua ta përfundoj me...

Ter Stegen afër transferimit tek Barcelona

Borussia Monchengladbach ka lajmëruar që portieri i tyre Marc-Andre ter Stegen do të largohet nga klubi pasi ka refuzuar kontratën e tij të re.21...