7.4 C
Presevo, Serbia
19.03.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.M

Presheva com.M

192 Postimet 0 KOMENTET

Vjen lajm i mirë për Barcelonën para ndeshjes me Valencian

Gjatë ditës së djeshme mediat spanjolle kishin raportuar se Gerard Pique është lënduar në ndeshjen e fundit ndaj Espanyolit. Thuhej se Pique do të mund...

Lineker: Barcelona luan me 13 lojtarë, pasi e kanë Messin

Gary Lineker ka thënë se vazhdon ta përcjellë Barcelonën kur luan, ndërsa shton se Lionel Messi është lojtari më i mirë i të gjitha...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus klonohet para lansimit zyrtar

Samsung e ka lansuar modelin e ri të Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus më vonë gjatë muajit. Pajisja do të zyrtarizohet në një...

Apple kompania më e pëlqyer për 11 vite

Gjiganti amerikan i teknologjisë dhe prodhuesi i smartfonëve të famshëm “iPhone”, “Apple” është kompania më e pëlqyer në botë për herë të 11-të sipas...

Facebook do t’u japë prioritet lajmeve nga burime ‘të besueshme’

Pasi njoftoi javën e kaluar se do të përcaktojë prioritetet postimet e miqve dhe anëtarëve të familjes mbi firmat dhe botuesit, faqja e medias...

Nisret Krasniqi sjell ilahinë emocionuese “Malli për nënën”

Shumica nga ju keni dëgjuar ilahi që i'u kanë dhuruar shumë emocione, në shumicën prej tyre është emri i ilahistit nga Kosova Nisret Krasniqi. Edhe...

BMW konfirmon datën e nisjes së prodhimit të modelit 7 Series...

Prodhuesi gjerman BMW, ka bërë të ditur se në mars të vitit 2019 do ta vë në prodhim modelin 7 Series. Kjo makinë do të...

Duken bukur, por dritat LED nuk krijojnë ndriçim të mjaftueshëm (Foto)

Po që se i shikoni veturat e lansuara së fundmi, veçanërisht ato luksoze, të gjitha kanë përpara drita LED që kanë pamje shumë të...

Samsung shfaq para kohe modelin e ri të Galaxy J2 (2018)

Samsung Galaxy J2 (2018) nuk është zyrtar në kuptimin tradicional të fjalës, por shfaqja për të është në faqen e Samsung – të kompletuar...

Haliti: Miratimi i Demarkacionit është i pashmangshëm

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, edhe më tutje vazhdon të këmbëngul se miratimi i Marrëveshjes për Demarkacionin e Kufirit me Malin e...