32.9 C
Presevo, Serbia
22.07.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.M

Presheva com.M

1370 Postimet 0 KOMENTET

Familja e demanton Hamdi Aliun që tha para kamerave fëmijët i...

Mjaftoi një paraqitje televizive për t’u mobilizuar të gjithë shqiptarët që t’i dalin në ndihmë Hamdi Aliut nga Prishtina. Një deklaratë e tij e...

Dalin fituesit e Lotarisë Amerikane, adresa ku mund të kontrolloni

Për të gjithë ata që e kanë aplikuar për Lotari Amerikane, mund të kontrollojnë nëse fati ka qenë me ta dhe janë përzgjedhur. Për të...

Bujari e dridhë me ”TËRMET”/video/

Pas këngës të titulluar ''Kulturë'', Bujari sjell këngën ''Tërmet''. Kësaj rradhe Bujari i bën konkurencë të fortë reperëve në skenën Shqiptare, pasi që për...

Bujari vjen me ”Kultur”/video/

Reperi i ri nga Kumanova Bujar Demiri, sjell këngën e re ''Kultur''. Shumica e të rinjëve që zgjedhin të merren me muzikë preferojnë të...

Vjen lajm i mirë për Barcelonën para ndeshjes me Valencian

Gjatë ditës së djeshme mediat spanjolle kishin raportuar se Gerard Pique është lënduar në ndeshjen e fundit ndaj Espanyolit. Thuhej se Pique do të mund...

Lineker: Barcelona luan me 13 lojtarë, pasi e kanë Messin

Gary Lineker ka thënë se vazhdon ta përcjellë Barcelonën kur luan, ndërsa shton se Lionel Messi është lojtari më i mirë i të gjitha...

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus klonohet para lansimit zyrtar

Samsung e ka lansuar modelin e ri të Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus më vonë gjatë muajit. Pajisja do të zyrtarizohet në një...

Apple kompania më e pëlqyer për 11 vite

Gjiganti amerikan i teknologjisë dhe prodhuesi i smartfonëve të famshëm “iPhone”, “Apple” është kompania më e pëlqyer në botë për herë të 11-të sipas...

Facebook do t’u japë prioritet lajmeve nga burime ‘të besueshme’

Pasi njoftoi javën e kaluar se do të përcaktojë prioritetet postimet e miqve dhe anëtarëve të familjes mbi firmat dhe botuesit, faqja e medias...

Gargarisni gojën me çaj, për të pasur dhëmbë më të pastër

Mbushni gojën me çaj dhe gagarisni për një copë herë, në mënyrë që të hiqni pllakat dhe bakteret nga dhëmbët. Pa marrë parasysh se për...