18 C
Presevo, Serbia
15.08.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.M

Presheva com.M

1370 Postimet 0 KOMENTET

Vdekja e foshnjave në Klinikën e Shkupit, mjekët dënohen me 30%...

Komisioni disiplinor pranë Spitalit gjinekologjik të Shkupit ka vendosur të dënojë mjeken, nën kujdestarinë e së cilës ndërruan jetë katër foshnje me 30% të...

Lojtarët Kosovarë të U-19 fitojnë dhe kualifikohen në “Elite Round”

Djemtë U-19 fitojnë përsëri, kësaj radhe me goleadë, duke u kualifikuar në fazën tjetër të kualifikimeve të EURO 2019 Kosova U-19 ka shënuar fitore ndaj Lituanisë...

Perez ëndërron Dybalan dhe Donnarumman

Real Madridi është duke u përgatitur për revolucionin verë 2018 Mendohet të jenë të shumtë emrat që do të përjetojnë risi në aspektin e karrierës,...

Termet ne Shkup

Një tërmet prej 3.2 ballë sipas Rihterit është regjistruar sot në orën 07:54 minuta në Shkup nuk ka informacione për të lënduar apo ndonjë...

OVL E UÇK-së sot në protestë

Veteranët dhe Invalidët e UÇK-së do të mbajnë sot protestë për të kërkuar miratimin e buxhetit për pagesat e veteranëve. Kështu ka bërë të ditur...

Silluni keshtu me prinderit e moshuar mos ti lendoni

Të bisedosh me prindërit që janë në një moshë më të shtyer shpesh herë di të jetë pak e lodhshme, duke marrë parasysh edhe...

Kush e sponzorizon Adelina Tahirin për realizimin e spoteve të saj...

Prej disa kohësh këngëtarja Adelina Tahiri i ka munguar tregut muzikor dhe sidomos netëve live. Megjithatë në intervistën e saj në "Top Show" Tahiri e...

XI me e mire sipas Ronaldos

Ylli i madh i futbollit botëror, Luis Nazario da Lima Ronaldo ka zgjedhur formacionin apo 11-shen më të mirë të gjitha kohërave, ku është...

Edi Rama perfshine ne qeverine e tij dy Kosovare

Mediat në Shqipëri kanë njoftuar se Valbona Shujaku është emëruar zëvendësministre në Ministrinë e Kulturës në Shqipëri në qeverinë e re të Edi Ramës,...

Shpresat e serbeve te veriut tek Putini

Mitrovica e veriut, një prej katër komunave veriore të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, me nxitjen e liderëve politikë lokalë, sot është një...