-2.1 C
Presevo, Serbia
25.02.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.M

Presheva com.M

192 Postimet 0 KOMENTET

Çka i ndodhë veturave nëse kalojnë mbi 100 pengesa rrugore të...

Pengesat e shpejtësisë në rrugë apo siç njihen “Policët e shtrirë” janë pjesa më e pakëndshme mbi të cilën duhet të kaloj një ngasës...

Çfarë i lidh Victoria Beckhamin dhe Tuna Sejdiun?/foto/

Dy personazhe si Victoria Beckham dhe Tuna Sejdiu me linja trupore perfekte, me kujdes të shtuar në mënyrën e ushqimit, nuk ngurojnë të shfaqen...

E parkoi veturën e tij, mbeti pa fjalë kur e pa...

Ne i kemi parkuar veturat tona në vende të ndryshme gjatë natës, me mendimin që ta marrim atë në mëngjes, kur jemi gati për...

Si Samsung edhe Huawei me ekran që palohet

Në aktivitetin e lansimit për Mate 10, Mate 10 Pro dhe Mate 10 Porsche Design, Richard Yu, Drejtori Ekzekutiv i grupit të biznesit të...

Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger (FOTO)

PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në aplikacionin e Messenger...

Regjistrimi për Nokia 7, kalon shifrën 100 mijë

Nokia 7, që u zbulua zyrtarisht javën e kaluar, ka arritur të shënojë mbi 100 mijë regjistrime në Kinë përpara shitjes së parë që...

Marina ende me mend të fëmijëve/VIDEO/

Prezantuesja Marina Vjollca duket se ende i ka dëshirë lodrat e fëmijëve Këtë ajo e ka dëshmuar vetë me një video në InstaStory ku shihet...

“Xhesika” flet për herë të parë pas ndarjes nga Bruno, kështu...

Aktorja e njohur Arta Nitaj ishte bërë e njohur për publikun që nga roli i saj si “Xhesika” në serialin “O sa mirë”. Por, që...

Shokon Eni Koçi: Unë dhe Genc Prelvukaj…

E ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtarja Eni Koçi është shprehur për herë në parë në lidhje me historinë e saj të dashurisë me...

Pamje nga fejesa e Mimoza Shkodrës me Seldin/video/

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe këngëtari Seldi Qalliu, janë fejuar mbrëmë. Fillimisht ajo kishte publikuar një fotografi ku shihen unazat e tyre, ndërkaq tani ka publikuar...