-2.1 C
Presevo, Serbia
25.02.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.M

Presheva com.M

192 Postimet 0 KOMENTET

Ky telefon është më i shtrenjtë sesa iPhone X (FOTO)

LG Electronics ka lansuar një numër të kufizuar të telefonave “super” premium në Korenë e Jugut. Kompania do të shesë vetëm 300 njësi të LG...

iPhone me shtëpizë nga metali vjen vitin e ardhshëm

Sipas burimeve industriale nga Japonia, Apple vitin e ardhshëm do të sjellë të paktën një iPhone me ekran LCD. Ky do të jetë njëri nga...

YouTube me shërbim të ri muzikor, prej marsit 2018

Sipas një raporti të ri të Bloomberg, YouTube do të nisë një shërbim të ri muzikor në fillim të vitit të ardhshëm. Shërbimi i...

LG vjen me skanerin e fuqishëm Iris

Një patentë e re nga LG zbuloi se kompania koreane po përgatit një skaner të avancuar të irisit që mund të arrijë në kohë...

Ngadalësohet kërkesa për iPhone X?

Analistët kanë raportuar rritje të fortë për iPhone X, por kjo është kundërshtuar nga raportet si dhe nga disa burime të afërta me zinxhirin...

E vërteta rreth planit aksional/video/

Kohëve të fundit është bërë shumë zhurëm e madhe politike dhe mediatgike lidhur me planin aksional ku akuzohet drejtpërdrejtë kryetari Arifi për nënshkrimin e...

Kjo është jeta luksoze e VIP-ave shqiptarë

Nuk janë të pakta rastet që shohim këngëtarët e njohur shqiptarë të ekspozojnë nëpër videoklipet e tyre jetën luksoze dhe makina të shtrenjta. Por, ka...

Lamborghini SUV me 650 kuaj fuqi

Motor Trend ka pasur mundësi të njihet me versionin e prodhimit të Lamborghini SUV i cili do të ketë premierën botërore më 4 dhjetor. Urus...

Evolucioni i Toyota Supra, që kur u lansua para 39 vitesh...

Më 1978 Toyota ka lansuar gjeneratën e parë të modelit Supra, që kishte bazën e Celica. Vetura ishte shumë e kërkuar dhe praktike, duke bërë...

Samsung Galaxy S9 shfaqet në panairin e CES në janar?

Samsung mund të jetë gati të zbulojë telefonat e saj të ardhshëm Galaxy S9 dhe S9 Plus më herët se sa pritej. Ndërsa një...