7.4 C
Presevo, Serbia
24.11.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

196 Postimet 0 KOMENTET

Meda shfaqet i lumtur krah bashkëshortes

  Këngëtari i njohur Meda vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga publiku për zhanrin të cilin e këndon. Ai është shumë i kërkuar për të...

Përfitimet shëndetësore të çokollatës për çiklistët

Është fakt i njohur se kombinimi i qumështit të çokollatës me antioksidantë, proteina dhe karbohidrate shërben si pije e mahnitshme për rikuperimin e trupit,...

Piloti që bombardoi Sërbinë më 1999 nderohet me “URDHRIN...

Shefi i Shtabit të Forcave Ajrore të ShBA-së që ishte pilot gjatë bombardimeve të NATO-s është dekoruar me “Urdhrin e Lirisë”. Komandanti i FSK-së Rrahman...

Ish-lojtari i Interit shpjegon momentet e errëta kur i ndërroi jetë...

    Ish-sulmuesi brazilian i Interit, Adriano, tregoi në një intervistë për depresionin që i dogji karrierën e tij si dhe për problemet me alkolin. Edhe...

Kjo është pozita e Kosovës në botë në renditjen më të...

  FIBA e ka publikuar ranglistën e Përfaqësueseve më të mira në Botë. Padyshim në pozitën e parë ishin SHBA-të, duke u përcjellë nga Spanja...

Ministri i Qeverisë serbe: Serbia dhe Turqia kanë një përparësi janë...

Rasim Ljajic, Zëvendëskryeministër dhe Ministër i Tregtisë dhe Telekomunikacionit në Qeverinë e Serbisë ka thënë se gjatë dy ditëve të vizitës së Presidentit turk...

Dhjetë vërejtje të cilat flasin qartë që lythi juaj – është...

  Çdo ndryshim në lyth mund të jetë shenjë që do të duhej të shkoni te dermatologu. Gjatë decenies së kaluar, numri i personave me melanoma...

‘Bëmë baba të të ngjajë’: Djali i Fatmir Spahiut, kopja e...

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu sidomos nga roli i tij i Orhanit në serialin “Kafeneja Jonë” është shumë aktivë në rrjetet sociale. Ai së fundi...

Zgjimi i hershëm te fëmijët shkakton çrregullime mendore

Krijimi i shprehive të shëndetshme te fëmijët, siç është zgjimi herët në mëngjes, si duket edhe nuk është aq i mirë për shëndetin e...

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha...