7.4 C
Presevo, Serbia
15.12.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

266 Postimet 0 KOMENTET

Midis stomakut dhe trurit ekziston lidhja magjike e cila mund të...

Pasojat e lëndimit në tru mund të reflektohen edhe në pjesën e poshtme të trupit, saktësisht në stomak dhe probleme të organeve të stomakut. Shkencëtarët...

Përfundon faza e parë e projektit në rrugën “Karposh”(Video)

Po punohet me intezitet të madhë Rruga Karposh po fillon të merrë një pamje krejsisht tjetër me asfaltimin e kësaj pjese të rrugës. Sot pra...

“Xhbanja” nuk do të jetë pjesë e serialit “O sa mirë”

Seriali “O sa mirë” po vazhdon të shfaqet suksesshëm në ekranet televizive. Mediat rozë shqiptare raportuan se është larguar një prej aktoreve më të suksesshme...

Ngrënia në orët e vonshme është më e dëmshme se ç’kemi...

Është e zakonshme të hani ushqime të ndryshme natën vonë, e posaçërisht kur keni ftuar ndonjë shok/shoqe dhe jeni duke shikuar ndonjë emision televiziv. Por...

Kokaina e lë pa botëror Guerreron, Peru mendon për Lapadula

Festa kombëtare në Peru për kualifikimin në Kupën e Botës ka pasur vetëm një të keqe, pasi kapiteni i kombëtares amerikanojugore, Paolo Guerrero, rezultoi...

Aida Dërguti përdor një fjalë fyese për Albin Kurtin (Foto)

Në një shkëmbim në mes deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje (VV), deputetja e kësaj partie, Aida Dërguti, ka përdorur fjalë ofenduese në drejtim të deputetit...

APN-Tubim mbrëm me banorët e Stacionit Hekurudhorë dhe Çukarkë (Video)

Alternativa për Ndryshim mbrëm mbajti tubimin e sajë të rradhës me banorët e Stacionit Hekurudhorë dhe Çukarkë. Në një numër jashtzakonisht të madh të pëkrahësve...

Banorët e bashkësisë lokale Corroticë tani më shërbimet e tyre mjeksore...

Nga Data 1 dhjetor ka filluar së funksionuari shërbimi mjekësor me rregull në bashkësin lokale Corroticë Me vite të tëra ky objekt shëndetësor ishte jashtë...

APN mbajti tubimin e saj rradhës me banorët e...

Tubimi i rradhes i Alternativës për ndryshim ishte mbrëm me banorët e njësis 4,5,6. Ky tubim u mbajt ne sallen e kuvendit komunal ku ishin...

Forbes publikon listën e 10 këngëtarëve më të paguar në botë

Revista e njohur prestigjioze, Forbes, ka publikuar listën e përvjetshme të artistëve më të paguar të vitit 2017. P.Diddy pa ndonjë befasi të madhe është...