12.5 C
Presevo, Serbia
23.10.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

78 Postimet 0 KOMENTET

Përleshje masive mes lojtarëve në ndeshjen Everton – Lyon, përfshihen edhe...

  Lyon ka fituar ndeshjen më interesante të ditës së enjte në kuadër të Ligës së Evropës përballë Evertonit. Skuadra franceze ka triumfuar me rezultat të...

Detaje nga incidenti i mbrëmshëm në Bit Pazar (Foto+Video)

“Tre persona janë lënduar, një person është arrestuar, dy autobusë janë dëmtuar”, ky është bilanci i rrahjes masive të mbrëmshme në stacionin e Bit...

Vazhdojnë punimet në rrugën “Karposh” /video/

Po punohet me intesitet të madh në rekonstruimin e rrugës Karposh. Ekipi i portalit presheva.com ishte sot ne këtë rrugë për të parë për së...

Gerrard: Ky lojtar serb, kundërshtari im më i ashpër!

  Ish-mesfushori i Liverpool, Stiven Gerrard, beson se Nemanja Matiç është një nga kundërshtarët më të ashpër, me të cilin ka luajtur ndonjëherë, dhe pranon...

Babai i Dua Lipës kthehet në fiksimin e mediave të huaja

Dua Lipa është për momentin një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Por, mediat e huaja kësaj radhe janë marrë me të...

Serbia do ta dridhë Ballkanin me këtë arsenal armësh

Nesër, me rastin e çlirimit të Beogradin në Luftën e Dytë Botërore, Serbia ka organizuar një paradë të madhe ushtarake me qëllim që t’iu...

Efektet shëndetësore të kungullit

Përderisa jemi mësuar ta shohim kungullin në supë apo në pite, duhet të kemi parasysh se kungulli sjell shumë përfitime shëndetësore. Ai përmban gjithsej 19...

Mihrja e tepron, me take në Gërmi

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha është padyshim ndër emrat më të njohur të estradës muzikore. Këngëtarja e hiteve të shumta përveç karrierës së saj, gjithmonë...

Në darkën me zyrtarët e Partizanit të Beogradit, Vokrri në krah…

Darka zyrtare mes drejtuesve të klubeve: Skënderbeu dhe Partizan Beograd, është mbajtur në një nga restorantet e njohura të kryeqytetit. Siç shihet edhe në foton...

Shkencëtarët zbulojnë se mendja funksionon edhe pas vdekjes

Disa raportojnë se kanë parë dritën në fund të një tuneli, përderisa disa të tjerë thonë se e kanë parë veten duke e braktisur...