12.5 C
Presevo, Serbia
23.10.2017
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

78 Postimet 0 KOMENTET

Shampanjë apo lëng molle?

Ajo ushqen rrjetin e saj social me momente të çmuara familjare. Dhe teksa Victoria Beckham zakonisht poston foto të ëmbla të katër fëmijëve të...

Inter merr një lajm të mirë para ndeshjes me Napolin

  Skuada e Interit në fundjavën që vjen do të luaj në udhëtim ndaj skuadrës së Napolit në kuadër të Serie A Pak ditë para kësaj...

E vërteta pas fustanit të famshëm të Rihannas

Dizajnerja kineze, Guo Pei ka praktikuar veprimtarinë se saj për më shumë se 30 vjet në Kinë, deri sa Rihanna veshi pelerinën e verdhë...

Populli ku gratë lindin deri 65 vjeç dhe nuk i zë...

  Në Pakistanin e Veriut, ata i sheh të qeshur me stilin e jetës, me dietën e të ushqyerit. Komuniteti ka 87 mijë anëtarë që jetojnë...

Sot është dita ime e fundit…Çfarë ka dashur të thotë Enca...

Kjo ishte e fundit nga Enca... Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka pozuar mjaft provokuese. Krah fotos ku nuk duket ashtu siç është në...

Zyrtare: Shqipëria luan me Turqinë me 13 nëntor

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon zyrtarisht kundërshtarin për miqësoren e nëntorit për ekipin kombëtar. Kështu, skuadra përfaqësuese e futbollit do të luajë ndeshjen miqësore me...

Aprovohet zyrtarisht: Teatri profesionist si njësi punuese në kuader të Sh.Kultures

Shtëpia e kulturës "Abdulla Krashnica"-drejtori i këtij instucioni kulturor Gani Veseli sot ka pranuar zyrtarisht aprovimin e statutit për themelimin e teatrit profesional. Në një...

Pamjet e filmuara me dron, tregojnë mijëra myslimanë Rohingya duke ikur...

Çdo ditë mediat botërore raportojnë për myslimanët Rohingya, të cilët po ikin nga dhuna në Mianmar. Ky numër është duke u rritur nga dita...

Shikojeni momentin kur Leonora Jakupi injoron komplimentin e Ramadan Krasniqit (Video)

Dyshja janë nga më të pelqyerit, ata kanë edhe një duet së bashkë. Duet i cili u bë premierë pikërisht në emisionin e Labit...

Prindërit e braktësin sepse lindi pa krahë por mrekullia ndodhi edhe...

Buzëqeshja engjëllore dhe sytë e saj blu janë tiparet e para që bien në sy kur ne shohim fotografinë e Vasilina Knutsen. Sigurisht që të...