-2.2 C
Presevo, Serbia
19.01.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

468 Postimet 0 KOMENTET

Zgjimi i hershëm te fëmijët shkakton çrregullime mendore

Krijimi i shprehive të shëndetshme te fëmijët, siç është zgjimi herët në mëngjes, si duket edhe nuk është aq i mirë për shëndetin e...

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha...

BE-ja i kundërpërgjigjet Thaçit rreth kërkesës që Shqipëria t’ua japë shtetësinë...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar nga Meta që Shqipëria t’ua japë shtetësinë kosovarëve meqë Kosovës nuk po i mundësohet për të lëvizur...

Kështu duket BMW X2

Seria e më e re e fotografive tregojnë crossoverin e ri BMW në edicionin e prodhimit. Fotografi ka xhiruar një nga kopjet e para-prodhimit të...

15 mite rreth kancerit të gjirit që asnjë grua nuk duhet...

    Muaji Tetor ndryshe njihet si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit te femrat. Spitali Amerikan, si çdo vit përgjatë këtij muajit ndërmerr nisma...

Misteri i vetullës së Adelina Ismailit

Pothuajse të gjitha këngëtaret “kopjuan” diçka nga stili i Adelina Ismailit. Dhe jo vetëm. Ishin edhe këngëtarët meshkuj ata që mundoheshin të kopjonin Adelinën. Adelina...

Festa e Messit dhe Argjentinës në zhveshtore foto-video

Kombëtarja e Argjentinës fitoi ndaj Ekuadorit me rezultat 1-3 dhe kështu u kualifikua në Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’. Në këtë takim për mysafirët realizoi tre...

Gena dhe Ferrari i tij super i shtrenjtë

    Gena është ndër këngëtarët më të dashur për publikun. Deri më tani keni parë shumë yje të njohura teksa bëjnë jetë luksoze, me veshje firmato...

Daçiq i këndon Erdoganit këngën “Osman Aga” foto-video

    Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq duket se nuk e ka ndërmend të largohet nga mikrofoni, pasi ai mbrëmë është munduar ta ndez atmosferën...

Të gjithë e bëni çdo natë, por asnjërin nuk e dini...

Secili nga ne ka pozicionin e preferuar për të fjetur, por që të gjithë kemi një zakon të përbashkët. Asnjë nga ne nuk flen pa...