4.7 C
Presevo, Serbia
21.03.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.R

Presheva com.R

468 Postimet 0 KOMENTET

Dallimi mes psikologut dhe psikiatrit

  Shpeshherë ndodh që të ngatërrohen profesioni i psikologut me atë të psikiatrit. Prandaj është e rëndësishme që të bëhet dallimi mes psikologut (psikologut klinik)...

Xhaka nuk i frikësohet Ronaldos

  Granit Xhaka është i bindur se Zvicra nuk do të humbë nga Portugalia e Cristiano Ronaldos Mesfushori Granit Xhaka është i bindur se përfaqësuesja e...

Mbani pak kripë gjithmonë në xhepin tuaj sepse do t’ju shpëtojë...

  Shumë njerëz mbajnë me vete një biskotë, një karamele apo një pako të vogël sheqeri. I përdorin si mjete emergjente kryesisht kur ndjejnë se kanë...

Perez ëndërron Dybalan dhe Donnarumman

Real Madridi është duke u përgatitur për revolucionin verë 2018 Mendohet të jenë të shumtë emrat që do të përjetojnë risi në aspektin e karrierës,...

Termet ne Shkup

Një tërmet prej 3.2 ballë sipas Rihterit është regjistruar sot në orën 07:54 minuta në Shkup nuk ka informacione për të lënduar apo ndonjë...

Silluni keshtu me prinderit e moshuar mos ti lendoni

Të bisedosh me prindërit që janë në një moshë më të shtyer shpesh herë di të jetë pak e lodhshme, duke marrë parasysh edhe...

XI me e mire sipas Ronaldos

Ylli i madh i futbollit botëror, Luis Nazario da Lima Ronaldo ka zgjedhur formacionin apo 11-shen më të mirë të gjitha kohërave, ku është...

Shpresat e serbeve te veriut tek Putini

Mitrovica e veriut, një prej katër komunave veriore të Kosovës, të banuara me shumicë serbe, me nxitjen e liderëve politikë lokalë, sot është një...