16.4 C
Presevo, Serbia
17.03.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

373 Postimet 0 KOMENTET

Pas 40 ditësh errësirë shohin diellin që lind ( Video...

Duke mos parë dritën e tij për më shumë se një muaj, banorët e Murmanskit më në fund kanë arritur që të shohin diellin...

Zidane : Nuk kemi nevojë për blerje në Janar

Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin 2017/18 çka ka bërë që tani të jetë 16 pikë prapa Barcelonës në La Liga, që...

Të mërkurën do të tentohet për shfuqizimin e gjykatës speciale

Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj, po tentojnë ta përsërisin natën e 22 dhjetorit, që ta kontrabandojnë shfuqizimin e Gjykatës Speciale. As thirrjet...

Thaçi mbi 1 milione dollarë për të përmisuar raportin me SHBA

Presidenti Hashim Thaçi ka vendosur që të kontraktojë një kompani amerikane lobimi, e cila do t’i ndihmonte atij që të përmirësonte raportet me Shtetet...

Salah nuk më shqetësojnë zërat që më lidhin me Realin

Me transferimet e Barcelonës, kanë dal në qarkullim disa fjalë që sugjerojnë se Real Madrid dëshiron Mohamed Salah si kundërpërgjigje ndaj rivalëve të tyre...

Low zëvendësues i Zidane

Real Madridi thuhet se ka identifikuar trajnerin e Gjermanisë, Joachim Low si një zëvendësim të mundshëm për Zinedine Zidanen. Sipas gazetës italiane La Stampa, Real...

Ekipet që do të përballen në çerekfinale të Kupës së Mbretit

Shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit të Spanjës është hedhur sot në Madrid, me Barcelonën dhe Real Madridin që i kanë mësuar...

SHHLP në Zvicër, falënderon të gjithë ata, që e mbështetën për...

“Gjithsej, gjatë vitit 2017, kanë përfituar 115 familje. Nuk besoj, se është punë e vogël, gjithçka është bërë në mënyrë vullnetare dhe ate me...

Cilët janë profesionet e rrezikshme për shëndetin ?

Ritmi i çrregullt i jetës çon deri në çrregullimin e metabolizmit, mungesën e energjisë, rënien e imunitetit, ndërsa trupi u nënshtrohet sëmundjeve. Se cilat profesione...

Askush s’i ka premtuar asgjë Kosovës për themelimin e Speciales

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka thënë se akuzat e Dick Marty në vitin 2010 kanë qenë të rënda dhe...