-2.1 C
Presevo, Serbia
25.02.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

373 Postimet 0 KOMENTET

41 milionë euro rrymë për serbët e Veriut

Gjatë një raportimi në Komisionin për të Drejtat e Njeriut, kryesuesi i Bordit të ZRRE Arsim Janova ka thënë se së fundmi janë duke...

Pensionohet zyrtarisht Kaka

Legjenda braziliane, Leite Kaka, ka njoftuar për pensionimin e tij nga futbolli, duke i dhënë fund spekulimeve pas largimit nga Orland City në fillim...

Isco frikëson Real Madridin, ka dy super-oferta

Isco vazhdon të kërkohet nga gjigantët evropianë. Së fundmi interes kanë shfaqur PSG dhe Manchester City. Dy klubet që kanë investuar shumë në vitet...

Zidane ta sakrifikojë Balen

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është i gatshëm të sakrifikojë Gareth Bale-n për yllin e Chelseat, Eden Hazard-in. Mediat spanjolle raportojnë se Zidane...

Mbappe : PSG mund të triumfojë ndaj Galaktikëve

Real Madridi dhe Paris Saint Germaini do të përballen në rrethin tjetër të Ligës së Kampionëve. Kjo përballje cilësohet finale para finales, për faktin se...

Ramos tregon skuadrat favorite për UEFA Champions League

Sergio Ramos beson se bashkë me Realin favorit për Ligën e Kampionëve janë edhe Barcelona, PSG-ja dhe Bayern Munichu. Real Madridi dhe Paris Saint Germaini...

A është i gatshëm Dembele për ‘El Clasico’ ?

Ernesto Valverde ka parë sinjale pozitive rreth rimëkëmbjes së Dembele në trajnimet e fundit. Francezi këtë të enjte për herë të parë është parë duke...

United ka arritur marrëveshje me Bale ?

Manchester United ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Real Madrid, Gareth Bale, shkruan, Diario Gol. Sipas këtij shkrimi Bale pritet të lëvizë nga Madridi qysh...

Klopp, gati të provojë për Kovacicin

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka ringjallur interesimin e tij afatgjatë në mesfushorin e Real Madridit, kroatin, Mateo Kovacic. Klopp ka ndjekur Kovacicin që nga...

Pse Real Madridi nuk e bleu Mbappen ? Ja arsyja

Real Madridi nuk e shfrytëzoi rastin për ta blerë talentin francez, Kylian Mbappe, para PSG-së. E arsyeja është prezenca e Cristiano Ronaldos në klub, sipas...