8.5 C
Presevo, Serbia
20.11.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

423 Postimet 0 KOMENTET

Zidane : I kemi mposhtur 3 klube të mëdha, PSG-në, Juventusin...

Pas kualifikimit të Real Madridit në finale të Ligës së Kampionëve të martën mbrëma, trajneri Zinedine Zidane ka rrahur gjoks duke deklaruar se skuadra...

Në kërkim për trupat e policëve, zgjerohet perimetri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se perimetri i hetimeve në kërkim të dy policëve të zhdukur është zgjeruar. Kërkimet janë duke u...

Roma kërkon të pamundurën kundër Liverpoolit

Roma do të kërkojë ta përsërisë rikthimin e pamundur sonte kundër Liverpoolit, ngjashëm siç e bëri ndaj Barcelonës një fazë më herët në Ligën...

Reali 300 milionë euro gati për merkato

Real Madridi ka filluar të mendojë për afatin kalimtar veror, ku do të provon tri blerje të mëdha. Mësohet se Real Madridi ka 300...

Heynckes : Lewandowski i ka shënuar katër gola Realit

Heynckes pret ndeshje të madhe nga Lewy në “Santiago Bernabeu” kundër Realit. Robert Lewandowski nuk është aspak në formë. Ai nuk shënon në Champions League...

James: Nuk do të festoj në “Santiago Bernabeu”

James ka thënë se nuk do të festojë nëse i shënon nesër Realit në “Santiago Bernabeu”. Ndeshja në “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit e Bayern...

Carvajal humb ndeshjen kundër Bayernit

Carvajal e ka humbur sfidën e kthimit kundër Bayernit, ai do të mungojë deri në tri javë. Pas testeve mjekësore të kryera gjatë ditës së...

Ribery : “Kemi humbur betejën, por jo luftën me Realin”

Ribery ka paralajmëruar Realin se asgjë s’ka përfunduar dhe se në “Santiago Bernabeu”, mund t’i konkretizojnë shanset që nuk arritën t’i konkretizojnë në “Allianz...

16 sëmundjet që shëron uji i detit!

Deti është një burim përfitimi shëndetësor. Parandalon dhe lufton shumë sëmundje. Muajt e verës janë ato që lejojnë secilin prej nesh të rimarrë energjinë e...

Ramos : Asgjë s’ka përfunduar

​Ramos është i lumtur me fitoren 2-1 kundër Bayernit, por thotë se ende është rrugë e gjatë për finale, pasi do të luhen edhe...