8.5 C
Presevo, Serbia
20.11.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

423 Postimet 0 KOMENTET

Lojtarët e Bayernit : Kurrë se kemi parë Madridin më të...

​Lojtarët e Bayernit janë të zhgënjyer pas humbjes në shtëpi. Ata mendojnë se Bayerni ka mundur të fitojë 5-2 ose 7-2 në “Allianz Arena”. Real...

Përfundon rekordi i Ronaldos në Champions

Rekordi për gola të shënuar 11 ndeshje me radhë në Champions League është ndërprerë në “Allianz Arena”. Real Madridi e ka ftuar 2-1 ndeshjen e...

A e meriton Salah të jetë në podium me Messin e...

Dejan Lovren beson se Salah meriton të jetë në top treshe për Topin e Artë. Mohamed Salah është duke shkëlqyer me fanellën e Liverpoolit në...

“Salah duhet ta pranojë ofertën e Realit ose Barcelonës”

Mido e ka këshilluar Salahun të largohet nga Liverpooli dhe të pranojë ofertën e njërit prej gjigantëve të Spanjës, Real Madrid e Barcelona. 25 vjeçari...

Gjermania ndërmjetësuese në rregullimin e raporteve Kosovë-Serbi

Ambasadori i Gjermanisë në Beograd, Axel Dittmann ka thënë se është qëndrim unik i BE- së se qëllimi i negociatave duhet të jetë normalizimi...

Serbia me tri pika kundër Kosovës

Beogradi zyrtar i është përgjigjur Platformës së Kosovës për bisedime me Serbinë. Për t’iu kundërvënë asaj Platforme, janë publikuar dy projekt strategji kundër Kosovës...

Ja si u dogjën shqiptarët të gjallë nga forcat serbe (...

Paramilitarët serbë, gjatë luftës në Kosovë kishin kryer krime e masakra të tmerrshme mbi popullatën autoktone shqiptare në Kosovë. Ata nuk kishin kursyer as...

E vërteta e vdekjes së Aviciit

Të premtën ka ndërruar jetë DJ me famë botërore, Avicii. Tashmë ka dalë raporti i autopsisë së Aviciit, i cili nuk tregon ndonjë dyshim për...

Perez : “Navas do të jetë në Madrid edhe për shumë...

Perez ia ka kumtuar lajmin Keylor Navasit se do të jetë numri një i portës edhe për shumë vite. Vazhdon të raportohet se Real Madridit...

​Lewandowski : Bayerni është në formë fantastike

Lewandowski e ka paralajmëruar Realin se Bayerni është në formë fantastike para ndeshjes me Realin. Të mërkurën mbrëmë, Bayern Munich dhe Real Madridi do t’i...