13.5 C
Presevo, Serbia
22.09.2018
Ballina Autorët Postuar sipas Preshevacom L.

Preshevacom L.

975 Postimet 0 KOMENTET

A ka dashuri pas tradhëtisë,4 fazat që duhet të kaloni para...

Ndonëse është gjëja e fundit që do të donit t’ju ndodhte, duhet të pranoni që rrisku i tradhëtisë është i pranishëm në çdo marrëdhënie,...

Më shumë se një medikament është e qeshura

Më shumë se medikamentet, e qeshura ndihmon trupin që të funksionojë sa më optimalisht. Situata e vështirë ekonomike, një numër problemesh të tjera, si dhe...

Lulen e Korabit,në këtë gjendje e sollën thashethemet për ndarje

Edhe pse asnjëherë ata nuk dhanë sinjale se në mes tyre po shkon diçka keq, gjithmonë pranë njëri tjetrit dhe dashurinë më të madhe...

Seancë e re gjyqësore për sulmin ndaj Ziadin Selës

  Në Gjykatën Penale sot vazhdoj seanca gjyqësore për të akuzuarit lidhur me tentim vrasjen e deputetit Ziadin Sela, që ndodhi më 27 prill vitin...

Aktori i njohur Vedat Bajrami largohet nga “Stupcat”?

Stupcat” të përbërë nga treshja humoristike, Vedat Bajrami, Mensur Sfaçiu dhe Osman Azemi, janë ndër më të pëlqyerit e humorit aktual në vend. Sinkronizimi që...

Rama nis ditën me miken e madhe të shqipëtarëve Frederika Mogherinin

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një moment shumë të rëndësishëm për vendin, fiksuar në një foto. Ai ka postuar foton me Mogherinin, teksa janë të...

Katër vjeçarja që u gjetë e mbytur tek puna e mamit

  Policia greke ka arrestuar disa persona, ndër ta edhe prindërit e të miturës e cila u mbyt ne pishinën e një hoteli ku punonte...

Bes Kallaku gjen klonin e tij!

Besi është një ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun shqiptarë. Por këtë herë Bes Kallaku i ka habitur të gjithë...

Çifti refuzon t’i përcaktojë gjininë fëmijës: Ta zgjedhë kur të rritet

Kyl Myers nuk dëshiron të zbulojë nëse ajo është nëna e një djali apo një vajze. Ajo dhe burri i saj, Brent, jetojnë në...

Për shkak të rrjeteve sociale,adoleshentet me depresion

Duke hulmutuar në kompjuter dhe në telefon pesë ditë nuk janë asgjë, rreziku që mundë të ndodhë është t'i dërgojë deri në sëmundjen e...