SHPËRNDAJE

Tottenham Hotspur dhe Chelsea do të përballen sonte nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së njëzet të Premierligës
Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Mauricio Pochettino dhe Antoni Conte pritet të kenë të gjithë lojtarët në dispozicion, përveç Erik Lamelas (Tottneham) dhe John Terryt (Chelsea), të cilët janë të lënduar.