SHPËRNDAJE

Dua Lipa ka publikuar ditë më parë projektin më të ri.
“Scared to be Lonely” mund të thuhet se po shndërrohet në një hit ndërkombëtar.

Klipi i ri, të cilin e solli në bashkëpunimin me top D.j. dhe producentin, Martin Garix, ka marrë rreth 7.5 milionë klikime në YouTube për 100 orë.

Ndryshe, Dua ka publikuar edhe datat e koncerteve për dy muajt e ardhshëm, ku nuk është paraparë të zhvillojë ndonjë në Kosovë dhe Shqipëri.