SHPËRNDAJE

Chelsea ka eliminuar Manchester Unitedin nga FA Cup, ndërsa trajneri Mourinho dhe Conte përsëri kanë pasë duelin e tyre në fund të pjesës së parë pas një starti të keq nga lojtari i United.