SHPËRNDAJE

Juventus dhe Barcelona do të përballen sonte, në Torino, nga ora 20:45 në kuadër të ndeshjes së parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Këto janë formacionet e mundshme të të dy skuadrave, të publikuara nga e përditshmja sportive katallane, Sport.