SHPËRNDAJE

Skuadra e Milanit përmes faqes së saj zyrtare ka njoftuar se, Massimo Mirabelli është emëruar Drejtor Sportiv.

“AC Milan njofton se ka emëruar Massimo Mirabelli si Drejtor Sportiv. Klubi i uron mirëseardhje dhe i dëshiron suksese në punë”, thuhet në njoftimin e Milanit.

Ndërsa CEO apo zëvendësi i Adriano Gallianit është emëruar Marco Fassone.