SHPËRNDAJE

Gerard Pique po mundohet ta largojë hidhërimin nga eliminimi në Ligën e Kampionëve, duke u mare me Real Madridin

Ai sërish ka bërë një status në Twitter, ku ka lavdëruar tifozët e Barcelonës, ndërsa është tallur me ata të Realit.

Tifozët blaugrana duartrokitën skuadrën pavarësisht eliminimit nga Juventus, ndërsa e kndërta ndodhi të martën, kur lojtarët e Realit fishkëllyen Ronaldon.

“Në Camp Nou na duartrokitën pavarësisht se u eliminuam, ndërsa ata janë mësuar të vërshëllejnë skuadrën, pavarësisht kualifikimit…”, ka shkruar Pique në Twitter, duke iu referuar Realit dhe dike postuar një foto të një shkrimi.