SHPËRNDAJE

Mesfushori turk, Arda Turanit gjatë verës pritet të largohet nga Barcelona pasi nuk po luanë rregullisht.

Kurse, edhe klubi katalunas është i gatshëm ta shes ish anëtarin e Atletico Madridit. Madje, Sipas Calciomercato.com, Barcelona kërkon 25 milionë euro për kapitenin e Turqisë.

Ish ylli i Galatasarayt ka ofertë nga Interi, Arsenali dhe sisa skuadra kineze.