SHPËRNDAJE

Në aksident trafiku që ka ndodhë mbrëmë në qytetin e Bujanocit është lënduar rëndë 46 vjeçari, shofer i motokultivatorit.

Siç shkruan policia, transmeton presheva.com, aksidenti ka ndodhë në ora 22:45 në udhëkryqin e rrugës Karagjorgje dhe Bora Stankoviq, ndërsa vetura që goditi është një Mercedes me targa të Nishit.

Në këtë aksident vozitësi i motokultivatorit ka pësuar lëndime të rënda./presheva.com/