SHPËRNDAJE

Goal.com ka përpiluar formacionin e mundshëm të Barcelonës për sezonin e ri
Barcelona gjatë kësaj vere pritet të sjell disa yje në Camp Nou. Fjala është për Marco Verrattin (PSG), Hector Belelrin (Arsenal) dhe Gerard Deulofeu (Everton).

Nëse Barcelona do ta transferoj përfundimisht Deulofeun, atëherë Leo Messi pritet të zhvendoset në mesfushë, shkruan Goal.com.