SHPËRNDAJE

Persona të panjohur kanë kryer një vjedhje në plazhin e Shëngjinit.
Viktima me inicialet V.B., shtetase nga Kosova, ka raportuar në polici se i kanë vjedhur dy telefona mobilë dhe 100 euro para kesh.

Me rastin po merret Komisariati i Policisë në Lezhë, ndërsa nuk ka informacione për arrestimin e të dyshuarve.