SHPËRNDAJE

Jo vetëm personat në mbipeshë por edhe njerëzit që pesha ideale u lëviz vetëm me disa kilogramë janë të vetëdijshëm sesa e vështirë është të vish në formë e të eleminosh ato kilogramë të tepërt.

Pjesa më e vështirë e trupit për t’u tonifikuar është ajo e barkut dhe e kofshëve pasi në këto zona yndyra akumulohet shumë lehtë dhe kërkon shumë kohë të shkrihet.

Duke ditur këtë shqetësim tuajin, ky lëng magjik e eliminon në mënyrë efektive, brenda një kohe rekord për 10 orë.

Rreth një orë para se të shkoni në shtrat, përzieni majdanozin, lëngun e një limoni, 2 lugë uthull, kanellë, 1 lugë çaji xhenxhefil.

Pijeni përpara gjumit e në mëngjes, dhe jo vetëm do të ndiheni më të lehtë, por organizmi do të jetë i pastruar dhe nga toksinat.