SHPËRNDAJE

150 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli nga Barcelona për Philipp Coutinhon.

Sipas “Daily Record”, Liverpooli ka caktuar çmimin e Philipp Coutinhos dhe se është në bisedime të fshehta me Barcelonën.

“Liverpooli kërkon 150 milionë euro për Philippe Coutinho”, bën të ditur “Daily Record”, sipas të cilës, klubi anglez dhe ai spanjoll tashmë janë në negociata të fshehta për brazilianin.