SHPËRNDAJE

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës.

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Zinezine Zidane, trajneri i Los Blancos, ende nuk është i vendosur se cili lojtar të luajë nga minuta e parë: Cristiano Ronaldo apo Gareth Bale.