SHPËRNDAJE

Real Madridi e pret sonte APOEL-in në kuadër të xhiros së parë të fazës grupore në Ligë të Kampionëve.

Real Madrid nuk e ka ftuar fare talentin e ri Marco Asencion dhe Karim Benzeman e lënduar.

Lajmi i mirë për trajnerin Zinedine Zidane është se ylli portugez Cristiano Ronaldo rikthehet.

Këto priten të jenë formacionet e mundshme të të dy skuadrave, sipas Mundo Deportivo