SHPËRNDAJE

Lorik Cana i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” foli për herë të parë në lidhje me karrierën e tij, largimin nga Kombëtarja, si dhe synimet e tij në të ardhmen.

Gjatë intervistës Ermal Mamaqi zbuloi një fakt që pak persona mund t’a dinin rreth tij.

Ish-kapiteni i Kombëtares di 7 gjuhë: italisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, serbisht, pak turqisht dhe sigurisht shqip.