SHPËRNDAJE

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim.

Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt.

44.1k likes
569 comments
Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ? ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni ?

Është vet Noizy ai që në rrjetin social Instagram ka publikuar pamje nga klipi, ku shihet edhe Blerim Destani.

Duket se aktori i mirënjohur do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Noizyt dhe Ledrit.

Noizy dhe Ledri vijnë për herë të parë në bashkëpunim.

Ata janë miqësuar shumë kohëve të fundit, e kjo ka kulmuar me një bashkëpunim.

Ledri vetëm para pak ditësh lansoi projektin “TTZ”

/presheva.com/