SHPËRNDAJE

Elita dhe Gjiko janë ndër çiftet më të lezetshëm të estradës dhe pëlqehet shumë nga fansat.

Mbrëmjen e 28 Nëntorit, ata të dy e kaluan bashkë duke qenë se Elita kishte shkuar që ta ndjek Gjikon në një koncert të tij për nder të kësaj feste.

Elita shkëlqente teksa shfaqej e veshur me një fustan të kuq dhe me flokët e kapura. Ajo dukej për mrekulli dhe e bukur. Ndryshe Elita ende nuk po merret me ndonjë projekt të ri dhe duket se angazhimi i saj i vetëm është dashuria e saj, Gjiko.

/presheva.com