SHPËRNDAJE

Ata janë njëri ndër çiftet më të famshme në botë.

Reperi i njohur Jay Z për herë të parë në një intervistë për jetën e tij ka pranuar se ka tradhtuar bashkëshorten e tij Beyonce,

Ai për “New York Times Style Magazine” ka treguar për pabesitë që çoi deri në këtë moment.

“Gjëja më e vështirë është të shohësh dhimbje në fytyrën e dikujt, dhe pastaj duhet të merresh me veten”, tha ai.

.”Ju duhet të mbijetoni,” tha ai. “Kështu që ju shkoni në mënyrë të mbijetesës, dhe kur shkoni në mënyrën e mbijetesës, çfarë ndodh? Ju mbyllni të gjitha emocionet. Pra, edhe me femrat, do të mbylleni emocionalisht, kështu që ju nuk mund të lidheni. Në rastin tim, si, është thellë dhe pastaj të gjitha gjërat ndodhin nga atje: pabesi”, ka shtuar më tej ai.

Ai la të kuptohet se ata mund të ishin divorcuar, por ai do të kishte terapi për ta ndihmuar atë që të merrej me përvojat e tij të kaluara.

Në vitin 2013, thashethemet dolën nga fakti se reperi kishte qenë i mashtruar dhe pastaj kur Solange Knowles sulmoi JAY-Z , ndërsa Beyonce heshti.

/presheva.com