SHPËRNDAJE

Këngëtari shumë i dashur për publikun Sabri Fjezullahu, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re me titull “Ti.

Kënga e re është ritmike, e punuar nga Valter Terry Beqo, teksa vargjet e tekstit i ka shkruar 2 Step.

Ndonëse numëron vite mbi supe, ai vazhdon ta mbajë veten mjaft mirë në formë, teksa vjen atraktiv dhe mjaft energjik gjatë performancës së tij në klip.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit EMF Creative, gjersa ajo e publikimit në YouTube, aplikacionit Premier.

Këngëtari pritet të jetë mjaft aktiv edhe në programet për festat e fundvitit.

/presheva.com