SHPËRNDAJE

Real Madrid ka identifikuar pasardhësin e Marcelos.

Bëhet fjalë për Marcos Alonson, i cili është duke shkëlqyer në Premierligë me skuadrën e Chelsas.

“Don Balon” raporton se Alonso është objektiv i “Los Blancos” për verën e vitit 2018.

Real Madridi është i gatshëm të bëjë ndryshime në skuadër dhe ta largojë mbrojtësin e majtë brazilian, i cili mbush 30 vjet në maj.

/presheva.com/