SHPËRNDAJE

Sulmuesi preshevar i Sheffield Wendsday ka shenuar gol në minutën e 18 kundër Barnsley.

Ai ka shenuar golin e parë nga 11 metërshi për ta çuar ekipin në udhëheqje 1:0.

Barnley ka barazuar 3 minuta më vonë për rezultar 1:1, ku dhe kështu ka përfunduar  ndeshja.

Sheffield Wendsday momentalisht radhitet në tabelë e 17 në ligën Championship.(presheva.com)